blog, ja tu piszę

Nowy rozdział tej samej powieści.

Porządkuję moje zakątki w sieci i zmieniam miejsce zamieszkania, bo czuję potrzebę naprostowania życia artystycznego, które zamiast rozwijać się w jakimś sensownym kierunku, zaczyna więdnąć i umierać. A Twórcza Duszyczka, która dawno temu zamieszkała w moim ciele, należy do tych Artystycznych Bestii, co bez pisania nie wytrzymują, bez wielu inspiracji, chwil samotności ze słowem i przelewaniu myśli na papier – tak oto jestem tutaj: Iwona Magdalena, upadła i powstała, niestrudzona poszukiwaczka literackich uniesień, niespełniona prawie-pisarka z bałaganem myśli i uczuć.

Teraz jest w tym wpisie miejsca na wrzucenie kilku mądrych maksym życiowych, bo przecież takich nigdy za mało. No i człowiek do razu staje się mądrzejszy – jakieś +50 do inteligencji i +20 do lansu na dzielni. Mam tylko jedną: Keap Carm and Spell Check. Urocze motto, które uparcie wpaja mi do głowy kubek z poranną kawą i popołudniowa herbatką (nie koniecznie o 5, zresztą wbrew stereotypom Anglicy to kawosze).

Życie składa się głownie z przypadków i nagłych decyzji (tych przemyślanych i tych mniej), niezliczonych planów, które czasami się nie udają i marzeń do spełnienia. W moim szaleństwie mam za towarzysza wiecznie zagubionego Wena, nie zawsze poukładaną Wyobraźnię (pieszczotliwie zwaną Fantazją) i coś, co czasami nie pozwala nam pisać…

block

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.