O mnie

“Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.”
― Morticia Adams

 

Podpisuję się jako Iwona Magdalena, ale w niektórych miejscach jestem też znana jako Kali. Kiedyś mówiłam o sobie, że jestem pisarzem, ale chyba wyszłam z wprawy w sklejaniu słów, żeby dumnie nosić takie miano. Z zawodu dziennikarz/edytor, w praktyce kobieta na emigracji – od 4 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, w niewielkiej miejscowości, którą oficjalnie nazywam Miastem Fabryk i Magazynów. Piszę od dawna, nie zawsze mądrze. Emigracja zrobiła swoje i czasami mam dylemat natury „RZ” czy może „Ż”?

Ten uroczy i dziwny blog, miał być pewną próbą zmagania się z niemocą twórczą i dzielenia się ze światem niedoskonałymi obrazkami literackimi. Po 3 latach znalazł dla siebie idealną nazwę: WIERD is a side effect of being AWESOME, i nie wyobrażam sobie już, żeby funkcjonował inaczej.

Zmieniła się też jego koncepcja, bo obok moich twórczych frustracji, jest to też miejsce dzielenia się tym, co akurat mnie interesuje i zadziwia, co zmusza mnie do rwania włosów z głowy, i większość tego co tutaj wypisuję jest najczęściej dziwna. Taki mój mały kawałek internetów.

by Iwona Magdalena
1.07.2017

Reklamy

Jedna myśl na temat “O mnie

  1. Oj tak emigracja potrafi zmienić nasz pryzmat, inaczej patrzę na świat i życie, ludzi także a pisanie po polsku sprawia mi wielką frajdę ale i małą stylistyczną męczarnie – pomału zanika pewna zwiewność
    Pozdrawiam rownież z UK 💚

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s